تبلیغات
** طــلـــبــــه گـــــرجــــــی ** - پیشگفتار کتاب چراغ راهنمابی تردید سؤال ، منشأ پیدایش علم و معرفت است. حس کنجکاوی بشر را به دقت و تأمل در محیط، فرهنگ و اندیشه وا میدارد و میخواهد یک پدیده را با تمام لوازم و ارتباطاتی که با سایر پدیده ها دارد بازشناسی کند. بر این  اساس، پرسش هایی که در میان پیروان یک مذهب نسبت به مذهب دیگر شکل میگیرد از حساسیت و اهمیت ویژه ای برخوردار است و طبعا پاسخ دهندگان میبایست با استناد به منابع معتبر مذهب و بدون هیچگونه تحریف و تعصب، دیدگاه آنرا منعکس نمایند.

    کتاب سؤالات ما نیز که شامل 313 سؤال است ، با همین هدف به نگارش در آمد و مورد استقبال زیاد علاقمندان قرار گرفت بطوریکه در ظرف مدت کوتاهی 4 بار به زیور طبع آراسته شد و موجب استبصار و آگاهی عده ای از جوانان و دانشجویان اهل سنت و جماعت گردید.

کتابی که فراروی خویش دارید گزیده ای از کتاب سؤالات ما میباشد که نگارنده بنا به اصرار عده ای از فضلا آنرا تلخیص نموده و 140 سؤال از 313 سؤال را انتخاب کرده و از علما و دانشمندان اهل سنت در خواست پاسخگویی را دارم.

امید است که این اثر، چراغی باشد پر فروغ، فراروی رهنوردان حق و حقیقت و با مورد قبول واقع شدنش در پیشگاه حضرت باری تعالی و منظور نظر قرار گرفتن در نزد حضرت بقیة الله الاعظم ذخیره ای باشد برای سرای دیگر.


                                                           و ما توفیقی الا بالله علیه توکلت و الیه انیب

                                                                               عید قدیر 1428

                                                                                قم / حسین تهرانیطبقه بندی: کتاب چراغ راهنما برگرفته از کتاب سؤالات ما، 

تاریخ : چهارشنبه 28 مرداد 1394 | 09:30 ب.ظ | نویسنده : صادق یسلیانی | نظرات

  • paper | ام جی | سیستان دانلود