تبلیغات
** طــلـــبــــه گـــــرجــــــی ** - این ماه رمضان نیز به اتمام رسید. پیشاپیش فرا رسیدن عید فطر مبارک باد


سلام.

کم کم به لحظات پایانی ماه رمضان نزدیک میشویم. ماهی سرشار از خیر و برکت. ماه بندگی خداوند متعال.

این هم فرصتی بود برای مومنین و مومنات که قدری به خدای خود نزدیکتر شوند و به بیانی دیگر رسم بندگی را از این همین ماه رمضان در پیش بگیرند و نه فقط در این ماه بلکه در ثانیه ثانیه های عمر خود ، خدا را نیز در زندگیشان شریک سازند و تمام رفتار و گفتار خود را منطبق بر رضایت خداوند قرار دهند.

آری تمام شد ماه شبهای قدر که برتر از هزار شب میباشد و بهترین شبهایی بود که ما خود را از بند گناهان جدا ساخته و به عبادت و اطاعت نزدیکتر کنیم.

     انسان باید از تمام ثانیه های عمر خود استفاده نماید و بهترین شرایط را برای خود فراهم سازد. این ماه هم یکی از بهترین فرصتها بود که نصیبمان شد وباید مغتنم میشمردیمش که شاید ماه رمضان دیگری فرصتمان نشود.

ولی هم اکنون با دیده باز شاهد به اتمام رسیدن ماه رمضان هستیم.   تمام شد دیگر.  در کمال ناباوری...

هر چه بود گذشت. چه بسیار افرادی که با بهانه ها از انجام عبادات شانه خالی کردند و روزه خواری نمودند و فقط هم بهانه ای بیش نبود


در اتمام بگویم که ان شاءالله باز هم شاهد ماه رمضان دیگری باشیم و رفتار و گفتار خود را تصحیح نماییم و بنده ی خوبی برای رب خود باشیم.                                                                                                                                                                                                     اتمامطبقه بندی: مذهبی/سالروز، 

تاریخ : پنجشنبه 25 تیر 1394 | 08:45 ق.ظ | نویسنده : صادق یسلیانی | نظرات

  • paper | ام جی | سیستان دانلود